![](https://static.wixstatic.com/media/nsplsh_d2f5fc4e6dab4bb28a450b628ac8809c~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_98,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/nsplsh_d2f5fc4e6dab4bb28a450b628ac8809c~mv2.jpg)
Πρόσκληση/Ενημέρωση
Αξιότιμες/οι Κυρίες και Κύριοι,
Θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι, η εταιρεία Bioland Project 73-3 Ltd, έχει καταθέσει προσχέδιο Μελέτης Εκτίμησης Επιπτώσεων στο Περιβάλλον (ΜΕΕΠ), για την κατασκευή και λειτουργία Αγρο-φωτοβολταϊκού Πάρκου στα Κοινοτικά μας όρια. Η εν λόγω μελέτη βρίσκεται στο Κοινοτικό Συμβούλιο Ανώγυρας και μπορείτε να προσέλθετε ώστε να την μελετήσετε και να εκφράσετε οποιεσδήποτε ανησυχίες, εισηγήσεις ή/και σχόλια τα οποία θα συμπεριληφθούν στη μελέτη, προτού αυτή κατατεθεί προς αξιολόγηση στα Αρμόδια Τμήματα και Υπηρεσίες, μέχρι και τις 22/02/2023.
Το υπό μελέτη έργο αναμένεται να κατασκευαστεί εντός του τεμαχίου με αριθμό 9 (Φ/Σχ.: 52/38) Τμήμα 0, στην τοποθεσία «ΠΟΥΚΑΤΗΔΕΣ». Τυχόν σχόλια/εισηγήσεις ή και ανησυχίες μπορούν να αποστέλλονται στο ηλεκτρονικό ταχυδρομείο hadjiprocopiou.s@biolandenergy.com.
Παραμένουμε στη διάθεσή σας.
Εκ της διεύθυνσης Bioland Energy LTD